واردات و ترخیص کالا از گمرک دبی

حمل کالا از دبی به ایران چگونه انجام می گیرد؟

حمل کالا از دبی به ایران یکی از فعالیت های مورد علاقه تجار و  بازرگانان است،  زیرا که نیازی به پرداخت حق گمرکی حمل کالا از دبی آن هم اگر از طریق ته لنج باشد،  وجود ندارد. همچنین برخی تجار با واردات کالا از دبی تجارت خود را گسترده و پر رونق نموده اند،  و در مسیر رشد اقتصادی به لحاظ تجاری به جایگاهی عالی دست یافته اند.

در واقع حمل کالا از دبی به ایران یکی از بهترین روش ها جهت دور زدن تحریم ها است.  بنابراین برای ساده تر کردن امور مربوط به حمل و نقل کالا در سطح بین المللی من جمله حمل بار از دبی انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل می تواند باعث افزایش اطمینان و رضایت مشتریان شده و همچنین به توسعه تجارت شما کمک شایانی نماید.

ایمن تجارت کارآمد یکی از شرکت های تجاری و بازرگانی در زمینه ترخیص و واردات کالا و صادرات می باشد که با چندین سال سابقه درخشان خدمات خود را در سریع ترین زمان و با حداقل قیمت و هزینه به تجار و بازرگانان ارائه می کند. از آنجایی که حمل بار و ترخیص کالا نیاز به دانش کافی دارد،  بنابراین بهتر است هر فردی که قصد تجارت دارد از متخصصین و کارشناسان حرفه ای در این زمینه کمک بگیرد.

حمل بار از دبی به ایران

دبی از مناطق تجاری مهم و از اصلی ترین شرکای تجاری با ایران است.  همچنین برای تجار ایرانی میانبری می باشد تا بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را از سرتاسر دنیا تهیه نموده و به کشور وارد کنند. اما حمل از دبی نیز همانند هر کشوری پیرو قوانینی است و با اینکه برای حمل کالا از دبی نیاز به پرداخت عوارض گمرکی نیست.  اما می بایست تجار نسبت به روش های مختلف حمل کالا از دبی به ایران آگاهی و دانش کافی را داشته باشند،  تا بتوانند بدون هیچ مشکل و در سریع ترین زمان محموله مورد نظر را به کشور وارد کنند.

برخی روش های مختلف وجود دارد که حمل بار را از دبی برای تجار آسان و راحت تر می کند،  و صاحبان محموله می توانند با توجه به شرایط مختلف با استفاده از هر یک از این روش ها کالای خود را وارد کشور نمایند. زیرا که ممکن است کالایی که تاجر از یک کشور خاص خریداری می کند قابلیت حمل و واردات مستقیم از کشور مورد نظر را به ایران نداشته باشد.

بنابراین دانستن اینکه چه روشی برای حمل از دبی برای تاجر مناسب تر است،  به او کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی و با حداقل هزینه و زمان کمتر کالای مورد نظر خود را از دبی وارد کشور کند.  همچنین انتخاب بهترین شیوه حمل از دبی می تواند برای تجار سود به همراه داشته و رضایت مشتریان را افزایش دهد،  و نیز به توسعه تجارت فرد نیز کمک شایانی کند.

روش های مختلف حمل کالا از دبی به ایران

روش های مختلف حمل کالا از دبی به ایران

همانطور که اشاره کردیم روش های مختلفی برای حمل بار از دبی وجود دارد،  و انتخاب روش حمل یکی از گام های مهم برای ورود هر کالایی از دبی به کشور می باشد.  برای انتخاب روش حمل دانستن اینکه چه نوع کالایی از دبی وارد کشور می شود، نیز بسیار اهمیت دارد.

با برنامه ریزی اینکه زمان مورد نظر برای رسیدن هر محموله به مقصد چقدر بوده و  هزینه ای که جهت حمل بار پرداخت می شود،  می توان هر یک از روش های حمل را انتخاب نمود. همچنین نحوه انتقال کالا……….. کیفیت انتخاب شما در بهترین روش حمل از دبی را تعیین می کند.

از آنجایی که دبی به عنوان همسایه جنوبی ایران یکی از مقاصد اصلی تجار برای حمل بار به داخل کشور است.  بنابراین اصلی ترین روش برای حمل کالا از دبی به ایران،  روش دریایی می باشد.  روش دیگر برای حمل بار از دبی روش هوایی است که از  سریع ترین روش برای حمل بارهای مختلف در سراسر جهان است.

با این حال تجار و بازرگانان برای حمل و ورود اغلب کالا از دبی به کشور روش دریایی را انتخاب نموده و از روش های اصلی برای تاجران ایرانی می باشد. البته شرکت های حمل و نقل و بازرگانی بین المللی بسته به شرایط بهترین روش را برای حمل بار مورد نظر را به فرد تاجر معرفی می کنند.  این شرکت ها با بررسی و ارزیابی شرایط و عواملی چون نوع کالا،  حجم و اندازه بار و موارد دیگر اصلی ترین روش را برای انتقال محموله مورد نظر برای تجار انتخاب می کنند.

در ادامه به توضیح دو روش حمل بار از دبی می پردازیم تا هر چه بیشتر با این روش انتقال آشنا شوید.

روش حمل بار دریایی از دبی به ایران

خلیج فارس مرز اصلی بین ایران و دبی می باشد و اغلب تاجران محموله های بار خود از دبی را از طریق دریایی وارد کشور می کنند.  مزایایی که روش حمل دریایی با خود به همراه دارد اینکه بند گناوه یکی از مقاصد اصلی حمل و ترخیص کالا از دبی به داخل کشور است. زیرا که حجم محموله هایی که از این بندر وارد کشور می شوند در طول سالیان بسیار بالا بوده و بنابراین برای حمل بار از دبی به داخل کشور مناسب می باشد.

دیگر آنکه حمل بار دریایی از دبی به تجار و صاحبان کالا امکان واردات محموله هایی با حجم و وزن زیاد را می دهد.  به طوری که  تجار توانسته اند تا ۱۵۰۰ کیلو گرم از محموله و کالاهای مختلف را از طریق دریایی وارد کشور کنند.

همچنین هزینه ای حمل و نقل کالا به داخل کشور برای تجار بسیار مهم بوده و تمایل دارند که کالای مورد نظر خود را با هزینه مناسب وارد کشور کنند،  که از طریق دریایی این امر امکان پذیر می باشد.  به طوری که اغلب تجار نقل و انتقال محموله های بسیار عظیم به داخل کشور را که به لحاظ هزینه مقرون به صرفه است از طریق حمل بار دریایی انجام می دهند.

حمل بار دریایی با لنج انجام می گیرد و شامل نقل و انتقال کالاهایی چون خوراک،  پوشاک و لباس،  تجهیزات دیجیتالی،  لوازم آرایشی و بهداشتی و بسیاری از محموله های دیگر می باشد.

روش حمل بار هوایی از دبی به ایران

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد روش حمل هوایی از سریع ترین و مطمئن ترین روش های برای نقل و انتقال و واردات محموله در سراسر جهان است.

فرودگاه بین المللی دبی محل حمل و انتقال محموله به داخل کشور می باشد که از شلوغ ترین خطوط هوایی است.  از مزایای اصلی و مهم حمل بار هوایی از دبی به کشور زمان بسیار کوتاه آن می باشد.  همچنین محموله مورد نظر از طریق حمل هوایی در امنیت کامل وارد کشور می شود.

با این حال هزینه های انتقال و حمل بار از طریق هوایی در هر جای دنیا بسیار بالا بوده و هزینه زیادی را حمل بار هوایی در بر می گیرد .  همچنین امکان حمل بار  تا حدود ۱۰۰۰ کیلو گرم از طریق هوایی از دبی به ایران وجود دارد.

همانطور که پیش تر نیز گفته شد از جمله عواملی که بر روی هزینه حمل تاثیر می گذارد،  نوع بار،  حجم و اندازه آن و زمان لازم برای انتقال بار و نیز انتقال بار و غیره می باشد که باید در استفاده از روش هوایی آنها را مد نظر قرار داد.

با این وجود چنانچه هزینه حمل بار برای تاجر بسیار مهم است،  روش دریایی برای حمل بار از دبی توصیه می شود.

حمل بار از دبی به تهران

برای حمل بار از دبی به تهران می توان خم به صورت مستقیم و نیز از چند مسیر و روش مختلف این کار را انجام داد.

به طور کلی سه روش نقل و انتقال بار از دبی به تهران است که شامل روش هوایی،  دریایی و ریلی می باشد.  در روش مستقیم از طریق هوایی می توان محموله های بزرگ را در زمانی بسیار سریع و مسیری مستقیم به دبی انتقال داد،  که همانطور که گفته شد این روش می تواند هم زمان کم و نیز هزینه زیادی را در بر بگیرد.

اما روش های مقرون به صرفه تر از مسیرهای غیر مستقیم وجود دارد که با هزینه کمتر می توان محموله را از چند مسیر مختلف به مقصد نهایی انتقال داد.  همچنین از طریق مسیر دریایی می توان محموله را وارد کشور نموده و به شکل هوایی،  ریلی و زمینی به تهران منتقل کرد.

البته روش حمل بار از دبی به شکل غیر مستقیم زمان بر و هزینه آن مقرون به صرفه تر خواهد بود.  بنابراین برای حمل بار از دبی به تهران با هزینه مقرون به به صرفه این روش بهترین انتخاب می باشد.

باید توجه داشت که جهت انتقال بار در روش حمل دریایی مدت زمان حمل آن اهمیت دارد،  و این مسیر چندین برابر روش های دیگر حمل بار است.  همچنین نوع بار برای انتخاب روش حمل دارای اهمیت می باشد.  به طوری که اگر محموله  فاسد شدنی است حمل بار از دبی به تهران از طریق هوایی بهترین روش انتقال بار می باشد.  همچنین می توان برای نقل و حمل محموله و کالاهایی نظیر تجهیزات دیجیتالی،  کالاهای صنعتی،  لوازم آرایشی و بهداشتی،  پوشاک و غیره از دبی به تهران از مسیر زمینی،  ریلی و یا هوایی اقدام نمود.

حمل کالا از دبی به ایران با شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد

معرفی شرکت بازرگانی و حمل و نقل بین المللی ایمن تجارت کارآمد

این شرکت با چندین سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی در سطح بین المللی توانسته است تا کنون خدمات ویژه ای را برای تجار و بازرگانان انجام دهد.

 از  جمله خدمات این شرکت در زمینه نقل و انتقال و ترخیص کالا از دبی ثبت سفارش،  خرید کالا، حمل و نقل،  ترانزیت و ترانشیپ کالا،  اخذ مجوزات لازم،  دریافت پته گمرکی،  دریافت برگ سبز و سایر خدمات است که در سریع ترین زمان ممکن و بهترین روش و با حداقل قیمت و حداکثر سود سانی را برای تجار و بازرگانان فراهم بیاورد.

جهت هر گونه مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)