آیا از حجم واردات پوشاک از ترکیه به ایران اطلاع دارید؟ ساعتی ۶ کانتینر پوشاک از ترکیه وارد کشور می‌شود

آیا از روش های ورود پوشاک از ترکیه به ایران اطلاع دارید؟

  1. حمل و نقل ازطریق اتوبوس های خط استانبول به تران و تبریز
  2. هماهنگی با دفاتر باربری در تبریز
  3. به اندازه باری که دارید مسافر ببرید با تورهای ارزان قیمت و هر مسافر میتواند تا سقف 30 کیلو برای شما بار بیاورد. البته چیدمان کالا در چمدان مسافرین باید به گونه ای پخش شود که کالا تجاری در نظر گرفته نشود.

آیا می دانید تعرفه ترجیحی واردات پوشاک از ترکیه حذف  شده است؟ضمن اعتراضات فعالان صنعت نساجی نسبت به تعرفه ترجیحی پوشاک  وارداتی از ترکیه ، این تعرفه پس از بازنگری، در کتاب مقررات صادرات و واردات سال 95 حذف شده است.

روش ثبت سفارش  برای واردات پوشاک به چه شکل است؟

طبق بخشنامه واردات پوشاک به کشور توسط  دارندگان گواهی فعالیت نمایندگی شرکتهای خارجی صادره از مرکز اصناف صرفاً پس از ثبت برند انواع پوشاک توسط نمایندگی انجام می شود وارزش انواع پوشاک با برندهای مربوط بایستی در سامانه TSC گمرک ایران برمبنای هر ثوب تعیین و اعلام شود.

آیا می دانید واردات  پوشاک از محل رویه های ملوانی،گذرمرزی و یا با درخواست سازمان ها و یا در پوشش مصوبات کار ویژه مرز را ممنوع است؟

جهت ترخیص پوشاک از ترکیه با گروه ترخیص کالا ایمن تجارت کارآمد همراه گردید

  • ترخیص در منطقه آزاد ماکو
  • حمل و ترخیص انواع لباس ،کیف و کفش از استانبول و تحویل در تمام نقاط کشور(به صورت کیلویی)
  • ترخیص کالا از گمرک بازرگان ترکیه
  • راهنمای خرید مستقیم کالا از ترکیه

چگونگی واردات پوشاک از ترکیه

نحوه خرید از سایت های ترکیه

اول داشتن کارت بانکی بین المللی و  خارج از کشور مانند دبیت کارت با کردیت کارت و مقداری آشنایی به کار با اینترنت و زبان ترکی استانبولی. دوم آن سایت ترک ارسال کالا و سفارش به ایران را برای مشتریان خود مهیا کرده باشد.

ارسال کالا از ترکیه به ایران

اگر مرحله انتخاب کشور، در لیست کشور ایران قرار داشت امکان ارسال به ایران وجود دارد و اگر نداشت این امکان برای شما مقدور نیست.

دریافت کالا در ایران از طریق پست

در خرید های جزیی و خرده اجناس پست ایران مبلغی بابت “حق توضیع پست” و مالیات بر ارزش افزوده” از شما دریافت می کند. این مبلغ حدود 20.000 تومان است

جهت مشاوره و اطلاع از تعرفه  و حقوق و عوارض گمرکی و ترخیص پوشاک از ترکیه ، ترخیص لباس و در کل واردات کالا از ترکیه می توانید یا با ما مشاوره نمایید.