پودر فوکو در صنایع زیر مورد استفاده قرار می گیرد: پروفیل قاب عکس (PVC) ، قرنیز ساختمانی، دیوار پوش، ورق های فومیزه، PVC، سلوکا، ورق پلی اتیلن، گل پلاستیکی، قطعات پلاستیکی خودرو، لوازم پلاستیکی آشپزخانه و evaورقهای ای وی ا و فوم ساخته شده PE و قالب ریزی PVC

خصوصیت ظاهری پودر فوکو

پودر بلوری به رنگ زرد روشن و ذرات با اندازه متوسط  است ، که درجه های مختلفی دارد AC700 ، AC1000 ، AC3000 و AC7000 که هرچه عدد آن بالا تر رود نرم تر می شود .

شرایط نگهداری پودر فوکو

این پودر در مجاورت آتش نباید قرار گیرد و در صورتی که شعله ور شود بایستی از اسپری آب، پودر دی اکسید کربن و یا دیگر پودر های شیمیایی استفاده نمود و آتش مشتعل از آن را نمی توان به صورت دستی خاموش نمود.

تعرفه گمرکی پودر فوکو

کد تعرفه گمرکی ترکیبات دی آزوئیک 29270000 می باشد.

پودر فوکو ac7000

واردات و خرید خارجی پودر فوکو

واردات پودر فوکو با نام علمی آزودیکربونامید ( Azodicarbonamide )به منظور استفاده در صنایع پلاستیکی در ایت تحت تعرفه گمرکی29270000 و در گروه کالایی 2 صورت میپذیرد.

پودر فوکو در صنایع تولید  پروفیل قاب عکس (PVC) ، قرنیز ساختمانی، دیوار پوش، ورق های فومیزه، PVC، سلوکا، ورق پلی اتیلن، گل پلاستیکی، قطعات پلاستیکی خودرو، لوازم پلاستیکی آشپزخانه و evaورقهای ای وی و فوم ساخته شده PE و قالب ریزی PVC  استفاده میشود .

پودر فوکو به عنوان یک blowing agent  با خصوصیات ظاهری پودر بلوری به رنگ زرد روشن و ذرات با اندازه متوسط  است.

مزیت های استفاده از پودر فوکو در تولید محصولات پلاستیکی

  • کاهش هزینه های تمام شده
  • کاهش وزن
  • صرفه جویی در مواد اولیه
  • کم کردن تاثیر کربن
  • عایق بندی حرارتی بهتر
  • نسبت سختی بالاتر به وزن
  • تسهیل پروسه تزریق پلاستیک
  • کاهش زمان های خنک کردن
  • بالا بردن سرعت تزریق

 شرکت ایمن تجارت کارآمد، متخصص در انجام صفر تا صد واردات و خرید خارجی پودر فوکو را با اخذ ارز نیمایی ، از خرید پودر فوکو یا ترکیبات دی آزوئیک تا حواله و ترخیص ac7000 از بهترین برند های تولید کننده پودر فوکو مانند کومیانگ کره و برند های با کیفیت چینی و تامین مواد اولیه خط تولید شما است .

برای خرید خارجی پودر فوکو  نیاز به اطلاعات فنی و شیمیایی این کالا دارید که با توجه به دیتا شیت میتوانید به این امر واقف شوید.

دیتا شیت پودر فوکو

Technical Data Sheet:

Azodicarbonamide (AC 7000)

Molecular formula C2H4N4O2

Synonyms: 1,1′-azobisformamide; Azodicarboamide; Azobicarboxamide.

CAS No.: 123 -77-3

Description: Pale yellow fine powder. soluble in alkali; Insoluble in alcohol, gasolene, benzene and water.

Functional use: Foaming agent used in rubber, plastics etc.

Packing and storage: 25kg net in kraft bag with inner PE bag or in carton with inner PE bag. store in cool, dry and ventilated warehouse. Protected from heat and moistrue. Preserve in airtight containers.

Specification

Identification

Conforms

Assay

97.0% Min

Gas-forming amount

220±5 ml/g

Decomposition temperature

207±5 ℃

AV. Partical size

3-5um

Heat Loss

0.10% Max

Ash(cont. dispersant)

0.10% Max

pH

c6.5-7.5

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد صفر تا صد واردات پودر فوکو را به اخذ ارز نیمایی برایتان به انجام می رساند ، از خرید پودر فوکو یا ترکیبات دی آزوئیک تا حواله و ترخیص ac7000 را به ما بسپارید.