ترخیص کالا از گمرک خرمشهر در مدت زمانی کوتاه و با رقابت کننده ترین قیمت توسط ترخیص کار های مجرب شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد.

تاریخچه گمرک خرمشهر

قبل از جنگ با عراق 90 درصد کالاهای وارداتی از گمرک بندر خرمشهر ترخیص می شدند. امروزه واردکنندگان بخش خصوصی گمرک خرمشهر را برای ترخیص کالای خود انتخاب می کنند.

جهت آزاد سازی کالا و ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و ترانزیت و حمل آن تا شهر خودتان با شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تماس بگیرید.

ویژگی های گمرک بندر خرمشهر

  • 25 درصد تخفیف سود بازرگانی
  • استفاده از مزایای منطقه آزاد تجاری – صنعتی اروند
  • بهترین بندر برای ترانزیت کالا به عراق به شکل زمینی و دریایی
  • دارا بودن تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری

یکی از گمرکات ترخیص لوازم خانه و آشپزخانه  گمرک خرمشهر می باشد  با ترخیص کاران مجرب شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تماس حاصل نمایید

جغرافیای بندر خرمشهر

بندر خرمشهر یکی از بنادر کانتینری در جنوب غربی ایران  و همسایگی عراق قرار دارد که با عراق مرز زمینی شلمچه (که حدود 10 کیلومتر با آن فاصله دارد) را دارد و در محل تلاقی رودخانه اروند با کارون در استان خوزستان واقع شده. سومین بندر بزرگ حوزه خلیج فارس به شمار می رود.

واردات و ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و سایر گمرکات کشوری توسط شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد.

خصوصیات گمرک  بندر خرمشهر

گمرک خرمشهر از تخفیفات گمرکی (حدود 25 درصد تخفیف حقوق گمرکی و عوارض گمرکی ) خوبی برخوردار است به همین دلیل برای واردات و ترخیص کالا بهترین گزینه می باشد.بندر خرمشهر دارای 20 اسکله است.بندر خرمشهر 230 هکتار مساحت دارد

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد برای انجام تشریفات گمرکی در گمرک خرمشهر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

مراحل ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

  1. پس از اینکه خریدار از فروشنده پروفرما دریافت کرد باید اقدام به ثبت سفارش کند ثبت سفارش را نباید به بعد از حمل کالا و قبل از ترخیص موکول کنید چرا که اگر کالا ممنوعه باشد ضرر خواهید کرد. پس از صدور پروفرما  و ثبت سفارش بهتر است مجوزهایی که برای ترخیص لازم است را قبل از ترخیص کالا از گمرک اخذ کنید.
  2. تهیه و تسلیم بارنامه ،فاکتور،گواهی مبدا
  3. مراجعه به گمرک خرمشهر برای انجام تشریفات گمرکی و پرداخت مخارج گمرکی. متصدی حمل و نقل ترخیصیه کالا و قبض انبار گمرک را تحویل خریدار کالا می دهد.
  4. ترخیصیه و قبض انبار مالک کالا را مشخص می کند و سندی است که شماره انبار گمرک و وضعیت ظاهری کالا از حیث وزن و تعداد بسته ها نشان می دهد.
  5. ترخیص کالا با تسلیم اظهارنامه صورت می گیرد که فرم آن را از گمرک بندر خرمشهر ترخیص کار دریافت و پر می کند.
  6. گمرک بندر خرمشهر پس از بررسی اسناد و بازدید فنی کالا و مطالعه اظهارنامه اقدام به صدور پروانه سبز گمرکی و مجوز بارگیری کالا و خروج از گمرک بندر خرمشهر اقدام می کند.

جهت استعلام هزینه های گمرکی ترخیص کالا از گمرک خرمشهر با شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تماس حاصل نمایید.