تعرفه گمرکی ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 ) 48025600 (تعرفه گمرکی 4802 ولی ردیف آن با توجه به نوع آنالیز ممکن است فرق کند ) می باشد که دارای حقوق ورودی 15% بوده و برای اطلاع از نرخ حقوق ورودی جدید به صفحه 887 کتاب مقررات واردات و صادرات مراجعه کنید.

طبق تجارب شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 )از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است و جزو کالاهای گروه ده می باشد که سود بازرگانی آن دوبرابر است.

در سیستم گمرک بین کاغذ تحریر A4 و کاغذ کپی تفاوت ماخذ هست .
کاغذ A4 ذیل ردیف 48025600 با احتساب 20 درصد حقوق ورودی
نیاز به مجوز استاندارد دارد
این ردیف با ارز متقاضی وارد می گردد
و کاغذ کپی ذیل ردیف 48025700 با احتساب 5 % حقوق ورودی است
این ردیف تعرفه را می توانیم برایش ارز مبادله ای (دولتی) دریافت
کنیم.
نیاز به مجوز استاندارد و بانک مرکزی دارد
توضیحات:
کاغذ A4: به وزن هر متر مربع حداقل 40 گرم و حداکثر 150 گرم به صورت ورق که به حالت تا نشده یک ضلع آن از 435 میلی متر و ضلع دیگر 297 میلی متر بیشتر نباشد
کاغذ کپی: به وزن هر متر مربع حداقل 40 گرم و حداکثر 150 گرم
کدوم از این دو باشد
ضمنا کاغذ چاپ و تحریر از 9% مالیات بر ارش افزوده معاف است

واردات کاغذ a  چهار

واردات کاغذ آ چهار(کاغذ A4) بیشتر از کشورهایی مثل روسیه، اندونزی، چین، آلمان، برزیل ، تایلند بوده است. طبق تجارب شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تراکم کاغذ A4 در اندوزی بهتر است، پیشنهاد شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد در خصوص ترخیص کاغذ آ چهار(ترخیص کاغذ A4) این است که حتما کرایه حمل را هنگام سفارش از کشور مورد نظر در ذهن داشته باشید .

برند های معروف کاغذ a  چهار

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد برند DOUBLE A را برای ترخیص کاغذ آ چهار، (ترخیص کاغذ )A4 بیشتر مشاهده نموده که واردات آن از تایلند بوده است.برند بعدی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4) PAPER ONE  اندوزی است.

راهکار کاهش هزینه ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4)

تعدادی از بازرگانان برای کاهش هزینه ها، کاغذ آ چهار( کاغذ A4) را به صورت رول و شیت می آورند و با دستگاه های برش لیزری در ایران برش می دهند با این کار می توانید تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 را کاهش دهید.)

زمان مورد نیاز برای واردات و ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4)

از خرید تا ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4 حدود 40 روز طول می کشد

هزینه ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد برای ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

 به ازای هر کانتینر مبلغ معینی را دریافت می کند که برای استعلام هزینه های گمرکی با شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تماس بگیرید.