ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرک

جهت ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرک شما نیاز به ترخیص کاری دارید که آشنا به امور گمرکی و شگردهای ترخیص باشد تا با کمترین هزینه کالای شما را از گمرک ترخیص کند. گروه بازرگانی ابراهیمی آماده همکاری با شما در زمینه ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرکات کشور است. جهت استعلام هزینه های ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی پروفرما خود را ارسال کنید تا از ثبت سفارش تا ثبت اظهارنامه گمرکیتان را انجام داده و کالا را درب کارخانه خود تحویل بگیرید.

گروه بازرگانی ابراهیمی تمامی استانداردها و مجوزهای لازم را برای ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز وپتروشیمی را اخذ می نماید. ما راهکارهای ترخیص را بهتر از شما میدانیم.

صادرات ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

جهت صادرات انواع پتروشیمی (مونو اتیلن گیلکول – دی اتیلن گلیکول – مونو اتانول آمین – دی اتانول آمین – تری اتانول آمین – حصولات پلیمری، پلی اتیلن سنگین و PP    ) با گروه بازرگانی ابراهیمی تماس بگیرید.

تعرفه ترخیص مواد پتروشیمی

جهت اطلاع از تعرفه مواد پتروشیمی ابتدا باید آنالیز دقیق مواد پتروشیمی را برای گروه بازرگانی ابراهیمی ارسال نمایید ، یا اینکه پروفرمای خود را برای ما ارسال کنید تا تعرفه گمرکی آن را برایتان ارسال نماییم.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *