واردات و ترخیص ماشین های آسفالت تراش ( ویرتگن )

واردات و ترخیص ماشین های آسفالت تراش ( ویرتگن )

واردات و ترخیص ویرتگن یا آسفالت تراش جهت زیرسازی های بهینه یکی از مواردی است که تجار و فعالان اقتصادی به آن توجه دارند. ما در این مطلب به چگونگی و نحوه واردات و ترخیص آسفالت تراش  می پردازیم و توضیحاتی را در مورد انواع آسفالت تراش و کاربردهای آن شرح می دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

واردات انواع ماشین آسفالت تراش

همانطور که گفته شد ماشین آلات و دستگاه های آسفالت تراش باعث همواری سطح جاده ها شده و حمل و نقل را آسان تر می کنند. به طور کلی ماشین آلات راهسازی از جمله ماشین آسفالت تراش کاربردهای زیادی را در صنعت راهسازی و عمران جاده ها دارند.

بنابراین در کشور علاوه بر تولید این دستگاه ها، واردات و ترخیص انواع ماشین ها و دستگاه های آسفالت تراش از اهمیت زیادی برخوردار است، که می تواند نیازهای مختلف بخش راهسازی را تامین کند.

واردات دستگاه آسفالت تراش اهمیت زیادی دارد. زیرا که کمبود امکانات تولیدی و تحریم های موجود امکان ساخت و تولید این ماشین آلات را از صنایع تولید گرفته است. بنابراین برای بازرگانان و تجار فرصت مناسبی می باشد تا علاوه بر تامین نیازهای کشور سرمایه و سود خود را نیز افزایش داده و بتوانند بر چرخه اقتصاد موثر واقع شوند.

برای واردات انواع دستگاه آسفالت تراش توجه به بخشنامه ها و آیین نامه های ارائه شده می تواند به تجار و وارد کنندگان کمک کند تا این مراحل را به خوبی و بدون هیچ مشکلی طی کنند. در این زمینه شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد با بهره گیری از ترخیص کاران حرفه ای و دارا بودن گواهینامه معتبر می تواند خدمات خود را جهت واردات و ترخیص انواع ماشین آلات آسفالت تراش ارائه دهد.

واردات ماشین آلات و دستگاه آسفالت تراش به دو شکل آسفالت تراش نو و درجه یک و نیز ماشین آسفالت تراش اسقاطی و مستعمل انجام می شود.

اغلب واردات آسفالت تراش ها از کشورهایی نظیر چین، ژاپن، کره، ترکیه و سایر کشورهای اروپایی انجام می گیرد. بنابراین بسیار مهم است که بازارهای جهانی را برای خرید این دستگاه شناسایی نموده و با برندهای معتبر و پرطرفدار آشنا باشید. واردات انواع آسفالت تراش نیز باید طبق قوانین بین المللی و قوانین داخلی کشورهای مبدا و مقصد انجام گیرد.

ترخیص انواع ماشین آلات و دستگاه های آسفالت تراش

می توان گفت یکی از تجارت های پر سود که لا توجه به نیاز های کشور در بخش صنعت راهسازی انجام می گیرد، واردات و ترخیص آسفالت تراش می باشد. برای ترخیص هر کالایی قوانین خاصی در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می توان به کد تعرفه گمرکی آن اشاره نمود.

از آنجایی که دستگاه آسفالت تراش در گروه ماشین آلات راهسازی قرار می گیرد، بنابراین برای تعریف کد تعرفه گمرکی می توان گفت که این کد تعرفه این دستگاه در ردیف ۸۴۸۳۴۰۹۰ می باشد.

همانطور که اشاره شد برای واردات و ترخیص کالا ما با دو نوع کالای درجه یک یا غیر اسقاطی و یا کالاهای اسقاطی و دست دوم مواجه هستیم، که هر یک با توجه به شرایط بازار خریداری و به فروش می رسد.

از آنجایی که برای واردات و ترخیص کالا نیاز است تا با قوانین به روز آشنا بوده و طبق موازین مندرج در بخشنامه های مربوط به هر کالا اقدام کرد. بنابراین تجار و وارد کنندگان باید تمرکز خود را روی انجام مراحل واردات و ترخیص کالا ها از گمرک بگذارند.

برای واردات و ترخیص هر کالا دو راه وجود دارد، اول اینکه با مطالعه آیین نامه ها و قوانین و ضوابط واردات اقدام به ترخیص کالای مورد نظر خود نمایید. یا اینکه از طریق شرکت های بازرگانی معتبر اقدام به واردات و ترخیص کالا از گمرک نمایید.

از آنجایی که طی کردن پروسه واردات و ترخیص پیچیده و زمان بر است. بنابراین جهت ساده تر و هموار کردن مراحل بهترین کار دریافت مشاوره و استفاده از کارشناسان با تجربه می باشد تا این مسیر را هر چه بیشتر برای شما آسان تر و کوتاه تر نمایند.

مشاوره واردات و ترخیص ماشین آلات و دستگاه های آسفالت تراش

دریافت مشاوره واردات و ترخیص ماشین آلات و دستگاه های آسفالت تراش

شرکت ایمن تجارت کارآمد در زمینه واردات و ترخیص انواع کالاها از جمله دستگاه آسفالت تراش خدمات متنوعی از جمله ثبت سفارش، خرید، حمل و نقل و ترخیص و غیره را ارائه می دهد. این شرکت همچنین انواع ماشین آلات آسفالت تراش درجه یک و مستعمل را ترخیص و وارد می کند.

تیم بازرگانی ایمن تجارت کارآمد با چندین سال سابقه درخشان به خوبی با قوانین و آیین نامه ها آشنا بوده و مراحل و شرایط تجارت را می شناسد. از این رو می تواند کالای شما را در کوتاه ترین زمان و با حداقل زمان ترخیص و وارد کشور کند.

شما می توانید با دریافت مشاوره و کمک گرفتن از ترخیص کاران حرفه ای در شرکت ایمن تجارت کارآمد از خدمات متنوع این شرکت بهره مند شده و این تیم بازرگانی را به عنوان موکل خود قرار داده تا تمامی مراحل و ترخیص کالا از گمرک را بر عهده گرفته و طبق قوانین کالا را از گمرک ترخیص نماید. جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در این زمینه می توانید کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ماشین آسفالت تراش چیست؟

ماشین آسفالت تراش یا ویرتگن جهت تراشیدن آسفالت های خراب شده مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین می توان با استفاده از این دستگاه سطحی صاف را جهت پخش آسفالت جدید ایجاد کرد. این دستگاه از طریق گردنده استوانه ای شکل که روی آن چندین ناخن تعبیه شده آسفالت را می تراشد.

ماشین آسفالت تراش یا ویرتگن آسفالت را در ضخامت های مختلف تراش می دهد. تراش آسفالت یکی از بهترین حالت های زیر سازی جهت آماده کردن سطحی صاف و هموار است تا از این طریق بتوان آسفالت نو را آماده و پخش نمود.

مزایایی که از تراشیدن آسفالت خراب شده حاصل می شود، بازیافت آسفالت تراشیده شده می باشد. دیگر آنکه دریچه های تاسیسات مختلف آب، برق و غیره  پس از پخش آسفالت جدید هم سطح با جاده باقی می ماند.

مشخصات آسفالت تراش ها

ماشین های آسفالت تراش با توجه به مشخصات شان دارای انواع مختلفی هستند که همه آنها ویژگی های زیر را دارا می باشند. این موارد عبارتند از :

عرض درام تراش آسفالت

این عرض همان عرض درام می باشد که  از یک متر تا سه متر در هر ماشین آسفالت تراش متفاوت است. به طور کلی دستگاه های آسفالت تراش ها دارای عرض زیاد هستند و در کارهای سنگین و جاده های بیرون شهری کاربرد دارند.

چرخ آسفالت تراش ها

در دو نوع لاستیکی و زنجیری هستند. از  چرخ لاستیکی در لکه گیری شهری و مکان هایی با ضخامت کم آسفالت مورد استفاده قرار می گیرند. اما از چرخ های زنجیری برای جاده های بیرون شهری و تراش آسفالت با عمق زیاد استفاده می شود.

ناخن های درام آسفالت تراش

ناخن ها بر روی درام ( استوانه در حال چرخش ) آسفالت تراش تعبیه شده و سطح آن را پوشانده است. تراک ناخن ها در دو حالت پر تراکم ( کیفیت تراش بالاتر ) و کم تراکم ( کیفیت تراش کمتر ) می باشند. ناخن ها قابلیت تعویض را دارند و پس از کنده شدن جا به جا می شوند. جهت جلوگیری از شکستن ناخن ها از ردیاب آهنی استفاده شده که به محض رسیدن درام به نقطه و یا دریچه آهنی با زنگ هشدار خود به اپراتور اطلاع می دهد.

نوار نقاله آسفالت تراش

این نوار در جلوی دستگاه آسفالت تراش جهت راحتی دید راننده در بارگیری و حرکت می باشد. در پشت دستگاه نیز نوار نقاله کار بارگیری و هدایت دستگاه را انجام و آسان می کند.

موتور آسفالت تراش

آسفالت تراش ها با توجه به اینکه یک موتوره و یا دو موتوره باشند، مدل های مختلفی دارند. در آسفالت تراش یک موتوره قدرت کمتر بوده و از آن در داخل شهرها و آسفالت هایی با ضخامت کم استفاده می کنند. نوع دو موتوره در بیرون شهر کاربرد دارد که آسفالت هایی با ضخامت زیاد را می تراشد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *