خرید از چین و تحویل در ایران

خرید از چین و تحویل در ایران

از آنجایی که چین یکی از بزرگ ترین قطب های اقتصادی در جهان است و انواع کالاها و اقلام در این کشور تولید و صادر می شود، بنابراین برای تامین مواد اولیه و کالاهای اساسی و همچنین ماشین آلات می توان از این کشور اقدام کرد.  زیرا که با خرید از چین به دلیل همسایگی و نیز قیمت پایین محصولات چینی و نیز رابطه تجاری ایران و چین به لحاظ راه ابریشم و  موارد دیگر، تجار و بازرگانان می توانند با کسب سود زیاد، هر چه بهتر تجارت خود را ارتقا و گسترش دهند.

بنابراین ما در این مقاله از وب سایت شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد می خواهیم در مورد خرید از چین و تحویل در ایران بیشتر توضیح دهیم و شما را با نکاتی مهم در این زمینه آشنا کنیم.  چنانچه در این زمینه سوال و یا ابهامی دارید، می توانید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

خرید از چین با کمترین هزینه

چین از کشورهای بزرگ تولید کننده می باشد.  به طوری که کشورهای آلمان، هلند، کره جنوبی و آمریکا نیز برخی کالاهای خود را از این کشور تهیه و وارد می کنند.  یکی از دلایل اصلی برای واردات از چین قیمت پایین محصولات بوده، و همچنین گسترش تجارت الکترونیک و خرید از سایت های چینی متنوع( Alibabaو چاینا و غیره ) باعث شده است تا صاحبان کسب و کارها و تجار بتوانند مراودات بیشتری با کشور چین داشته باشند.

همچنین چین سهم قابل توجهی را در تجارت خارجی کشور ایران دارد، و از تامین کنندگان اصلی مواد اولیه در ایران است. از طرفی انواع کالاها با کیفیت های مختلف در چین تولید می شود، و بسته به نوع کیفیت نیز، قیمت آنها نیز متفاوت خواهد بود.

از دلایل اصلی خرید از چین با کمترین هزینه می توان به مواردی چون دستمزد پایین کارگر، قیمت پایین محصولات، روابط تجاری با چین و غیره اشاره کرد. با این حال تجار برای خرید مستقیم از چین باید تجربه و دانش کافی را تجار داشته باشند، تا بتوانند با هزینه هایی مناسب کالاهای خود را وارد کشور نمایند.  در غیر این صورت متحمل ضرر و زیان می شوند.

برخی از هزینه های خرید از چین شامل موارد زیر هستند:

 • هزینه خرید کالا
 • هزینه حمل از مکان خرید به کشور
 • هزینه ارسال از روش های مختلف برای خریدار
 • هزینه های گمرک و کارمزد

دلایلی چون تحریم ها و شرایط حاکم در کشور باعث شده است تا برخی هزینه ها به صورت اجباری پرداخت گردد.

انواع روش های خرید از چین

انواع روش های خرید از چین

از آنجایی که کالاها در چین متنوع و گسترده هستند، روش های خرید و حمل کالا از چین و تحویل در ایران نیز دارای انواع مختلفی هستند. در ادامه به توضیح روش های خرید کالا از چین اشاره می کنیم.

روش خرید از چین به صورت حضوری

خرید حضوری یکی از پر هزینه ترین روش ها برای واردات از چین است که باید به طور کامل با مراحل خرید کالا و واردات و ترخیص کالا از گمرک نیز آشنایی داشته باشید.  بنابراین اگر برای خرید حضوری از چین بودجه لازم را داشته باشید و یا قوانین و اصول تجارت با چین را بدانید، این روش می تواند برای کسب سود برای شما مفید باشد.

در غیر این صورت با وجود کالاهای متنوع و عدم تجربه کافی می تواند خرید و واردات کالا از چین برای فرد گران تمام شده و متحمل ضرر و زیان نماید.

خرید از چین به روش واسطه ای

روش دیگر برای خرید کالا از چین ارتباط غیر حضوری با تامین کنندگان و تولید کنندگان در چین است.  بنابراین برای بهره گیری از این روش باید یک واسطه مطمئن در چین داشته باشید تا کالاها را با صحت کامل برای شما ارسال کند.  این روش برای خرید های عمده مناسب است.  البته ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان در صورتی که سخت باشد، از این روش استفاده می شود.

خرید از سایت های چینی

در این روش خرید، که طرفداران بسیاری را هم دارد، می توان انواع کالاها را از طریق سایت های چینی مانند Alibaba خریداری کرد.  البته برای خرید از سایت های چینی برخلاف سایت های ایرانی، باید با فروشنده و تامین کننده های چینی مذاکره کنید.  همچنین بعد از انجام خرید یک واسطه کالای شما را ارسال می کند.

با وجود آنکه روش خرید از سایت های چینی محبوبیت زیادی دارد، با این حال برای ثبت سفارش و حمل و ارسال کالا باید یک فرد کاربلد این کار را انجام داده تا کالا را در صحت و درستی در کشور تحویل دهد. همچنین خرید از سایت های چینی و استفاده از واسطه هایی مطمئن و امن یکی از بهترین روش هاست که می توان در کوتاه ترین زمان آن را انجام داد.

خرید عمده از چین

با وجود آنکه خرید عمده می تواند برای عده ای از تجار و بازرگانان کمی سخت باشد. اما برای شرکت های بازرگانی که متخصص این کار هستند بسیار آسان بوده و می توان به راحتی آن را انجام دهند.  به ویژه برای خرید مواد اولیه و یا کالای کمیاب بهتر است این کار توسط متخصصین با تجربه انجام بگیرد.

همچنین از آنجایی که خرید عمده می تواند نیاز به چند بار خرید کردن را به ویژه برای تامین مواد اولیه و اساسی رفع کند.  با این حال بهترین راهکار برای کسب سود و راحت تر خرید کردن، استفاده از کارشناسان و متخصصین با تجربه نیاز است.

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کاربلد، و نمایندگی های فعال در چین  می تواند به شما در خرید عمده و ثبت سفارش راحت از طریق روش های متداول در خرید کردن کمک و یاری نموده و کالای شما را در صحت کامل و با کمترین هزینه و سریع ترین زمان به شما در ایران و شهر مورد نظرتان ارسال و تحویل دهد.

خرید امن از چین و تحویل در محل درخواستی در ایران

خرید امن از چین و تحویل در محل درخواستی در ایران

برای آنکه خرید امنی داشته باشید، باید ابتدا تامین کنندگان و تولیدکنندگان را بشناسید.  برای این منظور باید کارخانه ها و منابعی که می تواند کالاهای مورد نظر شما را تامین کند را شناسایی نمایید، و کاملا طبیعی است که همه آنها را نشناسید.

بنابراین دریافت مشاوره و کسب اطلاعات از افراد مطلع و کارشناس در این زمینه می تواند به شما در خرید امن کمک نماید.  همچنین اگر شما قصد خرید اینترنتی از سایت های چینی را دارید، شناخت و آگاهی کامل از آنها ضروری است.  شرکت های بازرگانی که در حوزه تجارت الکترونیک و واردات کالاها از چین فعالیت دارند، می توانند به شما از طریق نمایندگان خود در چین با بررسی اطلاعات مربوط به کالا اعم از قیمت، مشخصات فنی، تصاویر و غیره کمک کنند.

نکات مهم خرید از چین

 • شناسایی شرکت های فروشنده کالاهای مورد نظر
 • مذاکره کردن با شرکت فروشنده
 • تهیه نمونه جهت اطمینان از عملکرد و کیفیت کالای مورد نظر
 • مقایسه بررسی قیمت های دریافتی با کیفیت کالا
 • بررسی کامل هزینه های ترخیص مانند حمل و نقل و غیره
 • پیگیری خدمات بعد از فروش شرکت فروشنده
 • بستن قرارداد با شرکت فروشنده جهت اطمینان کامل از خرید
 • اطمینان از اصالت و سلامت کالا از فروشنده معتبر

نکته: از آنجایی که تنوع کالاها در چین بسیار می باشد، بنابراین جستجوی کالاهای اصل از نمونه های فیک و تقلبی کمی سخت به نظر می رسد.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره در خصوص تشخیص کالای اصل یا غیر اصل بودن کالا، استعلام قیمت واقعی و هزینه های واردات و ترخیص کالا و غیره با کارشناسان ما در تیم بازرگانی ابراهیمی در ارتباط باشید.

انواع حمل و نقل کالا از چین

روش های حمل کالا از چین بسیار مختلف بوده و یکی از موارد بسیار مهم در هنگام سفارش کالا است.  انواع روش های حمل و نقل به صورت حمل دریایی و حمل هوایی می باشد.

انتخاب روش های حمل کالا با توجه به نوع کالا و شرایط دیگر بوده که شرکت ایمن تجارت کارآمد با بهره گیری آگاهی و کارشناسان کاربلد تلاش می کند تا بهترین و سریع ترین روش را جهت حمل و نقل انجام دهد.

برای تهیه کالاهای اصل چه باید کرد؟

فرقی نمی کند شما خرید کالا از چین را به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام دهید، بلکه باید بدانید برای تهیه کالاهای اصل، منابع اصلی را بشناسید.

چین در حدود ۲۰ درصد از واردات را در دنیا در اختیار خود دارد. بنابراین  انواع گسترده محصولات را تولید و صادر می کند.  از این رو پیدا کردن کالای مناسب در بازار چین کار متخصص و کاربلد می باشد.  همچنین یکی از راه های تشخیص اصل یا غیر اصل بودن کالا مشاوره و کمک گرفتن از متخصص در این زمینه است.

از طرفی عدم اعتماد به اعتبار فروشندگان و تولید کنندگان چینی یکی دیگر از دغدغه های مهم بازرگانان و تجار ایرانی می باشد. بنابراین عدم آشنایی با شرایط و قواعد حاکم بر خرید و واردات چین می تواند برای تجار و بازرگانان مشکلاتی را به وجود آورد.

از مزایای همکاری با شرکت ایمن تجارت کارآمد ، توجه به نیاز بازرگانان برای خرید امن و مطمئن و تسهیل در امر واردات کالا بدون هیچ دغدغه ای بوده که می تواند خدماتی را از قبیل خرید کالاهایی با تضمین اورجینال از تامین کنندگان معتبر با مجوز مورد تایید ارائه دهد.

عمده ترین کالاهای خریداری شده و وارداتی از چین:

 • ساعت دیواری و ساعت مچی
 • آلات موسیقی
 • اسباب بازی
 • وسایل ورزشی
 • وسایل خانه
 • تشک
 • ماشین آلات و قطعات الکتریکی
 • تجهیزات الکترونیکی نظیر لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و غیره
 • مواد شیمیایی
 • اقلام آهن و فولاد
 • کودها
 • سوخت های معدنی و فلزات و غیره

بسته به نوع روش های خرید و حمل، همچنین نوع کالای سفارشی و تعداد و نوع حمل و نقل و غیره، هزینه ها و زمان ارسال و تحویل متفاوت است. دیگر آنکه برای واردات از چین نیز فرد تاجر باید تمامی مجوزهای لازم را اخذ و هزینه های گمرکی را پرداخت کند.

با این حال حتی با وجود هزینه های اضافی بهترین و ارزان ترین روش حمل و نقل در خرید و واردات کالا از چین روش دریایی می باشد.  زیرا که حتی اگر سفارش عمده و بزرگ نیز بوده، برای فرد تاجر به لحاظ اقتصادی روش حمل دریایی مقرون به صرفه تر است.

شما تجار و بازرگانان با خرید مطمئن و امن از چین با تیم بازرگانی حرفه ای ابراهیمی می توانید با تامین کنندگان و تولیدکنندگان معتبر به راحتی ارتباط برقرار نموده و دیگر نیازی به حضور شما در آن کشور نیست. شرکت ایمن تجارت کارآمد از طریق نمایندگان فعال خود در چین و بررسی کامل اطلاعات کالای مورد نظرتان اعم از قیمت، مشخصات فنی، تصاویر و غیره را ارسال کرده و پس از دریافت تاییدیه از سوی شما هزینه های جانبی و  گمرکی را اعلام می نماید.

از این طریق شما می توانید با استفاده از کارشناسان و متخصصین ما در تیم بازرگانی ابراهیمی خریدی امن و لذت بخش را تجربه کنید.  جهت هر گونه مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید کالا از چین و واردات از این کشور می توانید با کارشناسان ما در شرکت ایمن تجارت کارآمد تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)