واردات، ترخیص و فروش دستگاه برش لیزر

واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فایبر

واردات و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فایبر توسط شرکت ایمن تجارت کارآمد در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد. شرکت ایمن تجارت کارآمد نمایندگی فروش انواع دستگاه های برش لیزر با تکنولوژی جدید می باشد که تمام مجوزها و هماهنگی ها را جهت بارگیری، ارسال، تخلیه و ترخیص دستگاه به راحت ترین روش انجام می دهد.

این شرکت همچنین با خدمات به صورت قانونی و واردات دستگاه های لیزری و نصب و راه اندازی دستگاه به مشتریان خود امکان دریافت خدمات پس از فروش، گارانتی و ضمانت اصل کالا و مشاوره و تعویض در این زمینه را نیز ارائه می کند.

 مشتریان دستگاه برش لیزر چه کسانی هستند؟

دستگاه های برش لیزر فایبر دستگاهی مخصوص برش فلزات است، که در نسل جدید این دستگاه غیر فلزات را نیز برش می دهد.

دستگاه های دو بعدی برش فایبر فلزاتی همچون ورق های فلزی و همچنین لوله و پروفیل را برش می دهد  و دستگاه های با توان لیزر بالا برش های  ورق ها و پروفیل های فلزی از جنس آهن، استیل، آلومینیوم و سایر فلزاتی که محدوده ضخامت آنها در اندازه های بزرگتر می باشد را شامل می شود.

مشتریان دستگاه برش لیزر صنایعی نظیر صنایع فلزی که مواد مصرف آنها ورق های فلزی و کار ورق کاری را انجام می دهند، همچنین صنایع فلزی که مواد مصرفی آنها لوله و پروفیل های صنعتی می باشد، و صنایع با تکنولوژی پیشرفته تک بعدی که برای تولیدات خود نیازمند برش های دقیق هستند، که این دستگاه می تواند تولید آنها را بسیار تسهیل کند.

ترخیص کاری دستگاه برش لیزر توسط شرکت ایمن تجارت کارآمد

ترخیص کاری دستگاه برش لیزر توسط شرکت ایمن تجارت کارآمد

شرکت ایمن تجارت کارآمد نماینده فروش دستگاه های برش لیزر فایبر می باشد، که در زمینه های زیر خدمات خود را ارائه می دهد:

  • فروش دستگاه برش لیزر فایبر
  • تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های لیزر
  • ارائه خدمات بازرگانی و انجام واردات و ترخیص دستگاه های لیزر مشتریان و همکاران دیگر

دستگاه لیزر دارای قطعات و قسمت های مختلفی است که امکان انتخاب و ساخت مطابق با نیاز مشتری را می دهد، اصلی ترین قسمت ها شامل توان برش دستگاه، تعداد میز دستگاه، برند منبع تولید لیزر و هد دستگاه هستند.

مدت زمان تحویل دستگاه بعد از سفارش

از آنجایی زمان تحویل دستگاه به مشتری بعد از سفارش نیازمند چند مرحله است، بنابراین ممکن است حمل و نقل و مدت تحویل به مدت دو ماه به طول بیانجامد.

بخش اول این زمان بندی مربوط به تولید دستگاه است، و مدت زمان ارسال دستگاه از محل تولید مبدا تا بندر مقصد در ایران بخش دوم زمان بندی را تشکیل می دهد. بخش سوم نیز مربوط به زمان لازم برای ترخیص و تحویل دستگاه در محل کارخانه مشتری می باشد، که این اقدامات  توسط شرکت ایمن تجارت کارآمد کوتاه تر از زمان دو ماه انجام می گیرد.

فعالیت های شرکت سازنده و کارهایی که شرکت ما انجام می دهد

مراحل اخذ سفارش، اعلام زمان ساخت و ارسال دستگاه، بارگیری آن و ارسال دستگاه، همچنین اعزام دو نفر کارشناس متخصص برای نصب و تحویل دستگاه و آموزش به خریدار توسط شرکت سازنده انجام می گیرد.

اما در خصوص فرآیند سفارش و تحویل دستگاه، بخش های مربوط به سفارش دستگاه به شرکت سازنده، انتقال و واریز پول، انجام ثبت سفارش در سازمان صنعت، معدن و تجارت و هر گونه فعالیت در زمینه حمل و نقل دریایی و یا انجام اقدامات مربوط به حمل و نقل هوایی، ترخیص دستگاه از گمرک، ارسال دستگاه به محل مشتریان. نصب و راه اندازی دستگاه، آموزش و تحویل دستگاه به عهده شرکت ایمن تجارت کارآمد می باشد.

در ادامه به توضیحاتی در مورد مراحل سفارش و ترخیص دستگاه برش لیزر فلزات فایبر می پردازیم

سفارش ساخت

شرکت ایمن تجارت سفارش ساخت دستگاه را برای شرکت تولید کننده ارسال می کند. با توجه به اینکه نوع و مشخصات دستگاه بسیار برای مشتریان مهم است. بنابراین مدت زمان بیست روز طول می کشد تا دستگاه ساخته شده و برای سفارش دهنده ارسال شود.

شرکت ایمن تجارت کارآمد جزئیات کامل دستگاه که مورد نیاز مشتریان است برای شرکت سازنده دستگاه ارسال می کند، و شرکت سازنده بر طبق همین سفارش شروع به ساخت دستگاه مورد نظر می نماید.

ثبت سفارش

کارکنان شرکت ایمن تجارت همزمان مرحله ثبت سفارش را با ارسال سفارش ساخت آغاز کرده، و نسبت به اخذ ثبت سفارش در سازمان صنعت و معدن پیگیر هستند.

با توجه به هماهنگی قبلی که توسط این شرکت در مورد مراحل اداری و بانکی با سازمان های مربوطه به ویژه سازمان صنعت و معدن انجام می شود، در کوتاه ترین زمان ممکن این مرحله به نتیجه می رسد.

پرداخت و حمل و نقل

با توجه به وضعیت موجود حمل و نقل کالا در ایران و نیز نقل و انتقال پول، شرکت ایمن تجارت کارآمد توانسته است، با استفاده از راهکارهای میانی نسبت به پرداخت هزینه دستگاه و نیز نگرانی هایی که شرکت سازنده در رابطه با تحریم دارد یک مسیر مناسب را برای ارسال دستگاه برای شرکت تولید کننده ایجاد کند.

مدت زمانی که دستگاه از بندر مبدا به بند مقصد در ایران ارسال می شود، تقریبا بین 30 الی 35 روز است.

ترخیص و تحویل دستگاه به مشتری

بعد از آنکه دستگاه به گمرکات کشور برسد، تخلیه و ترخیص دستگاه توسط ترخیص کاران شرکت ایمن تجارت آغاز می شود. از قبل نیز هماهنگی های لازم در رابطه با مدارک و ارسال آنها به گمرکات کشور توسط شرکت انجام می گیرد.

مرحله ترخیص و ارسال دستگاه از گمرک به محل مشتری در حدود یک هفته الی ده روز به طول می انجامد، که البته این زمان با توجه به منطقه و محل مشتری برای نصب دستگاه متغیر می باشد.

نصب و آموزش دستگاه توسط شرکت ایمن تجارت

هماهنگی های لازم با مهندسین که مسئول نصب دستگاه هستند توسط شرکت ایمن تجارت تا زمان رسیدن دستگاه انجام خواهد شد.

در مرحله نصب و تحویل دستگاه دو نفر از کارشناسان و متخصصین مجرب کار نصب و راه اندازی دستگاه و همچنین آموزش های لازم را انجام می دهند. آموزش ها جهت راه اندازی و به اپراتور دستگاه داده خواهد شد.

در این مرحله به تمامی سوالات در مورد نحوه کار و استفاده با دستگاه و نیز مشکلاتی که برای نصب و راه اندازی دستگاه وجود دارد، توسط کارشناسان شرکت ایمن تجارت کارآمد پاسخ داده خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)