واردات، ترخیص و فروش دستگاه برش لیزر

واردات و فروش دستگاه برش لیزر فایبر

محصول RT1530G3 یکی از دستگاه های لیزر فایبر برش فلزات است که در مدل G3 به بازار عرضه شده است، و توسط نمایندگی ایمن تجارت کارآمد واردات و به فروش می رسد.

شرکت ایمن تجارت کارآمد نماینده رسمی واردات و فروش دستگاه برش لیزری فلزات RT1530G3 در انواع مدل های  فایبر آماده ارائه بهترین خدمات خود در این زمینه می باشد.

توضیحات محصول دستگاه برش لیزر فایبر G3

G3 یک مدل از انواع آپدیت شده دستگاه G2 می باشد که برای برش فلزاتی مانند آهن، فلزات رنگی ( مس، گالوانیزه، تیتانیوم، برنج، منگنز، آلومینیوم )، صفحات آهنی سیلیکونی و ورق های آبکاری شده کاربرد دارد. این دستگاه برای برش کاری های خاص و دقیق روی فلزات مورد استفاده قرار گرفته و می توان از آن جهت دقت بالا در برش کاری ورقه های نازک بهره برداری کرد.

سایر موارد کاربردی دستگاه  RT1530G3 در خودرو سازی، ماشین آلات، ساخت کابین آسانسور، لوازم خانگی، صنایع ریلی، آشپزخانه و کالاهای بهداشتی نظیر سرویس حمام و دستشویی، هواپیما و کشتی سازی، عرشه فولادی و سازه فلزی است.

دستگاه G3 ورقه های نازک آلومینیومی را به نسبت سایر دستگاه های برش در  ضخامت بالا و کارآیی و دقت و بهره وری بسیار بالاتری برش می دهد، و کیفیت آن نیز  بیشتر می باشد.

ویژگی و مشخصات دستگاه برش لیزر فایبر G3

 • فلزات با طول موج 1070 نانومتر با نوع لیزر دستگاه قابل برش است.
 • سایز محیط کار 3000*1500 میلی متر
 • توان و قدرت لیزر در مقدارهای 1kw/1.5kw/2kw/3kw/4kw/6kw می باشد.
 • دارای محور پایدار
 • صفحه ساخته شده دستگاه از جنس تیر ورق یا ورقه های ضخیم آهنی است
 • بدنه دستگاه طراحی فوق العاده قدرتمند و محکمی دارد.
 • میز جدید و بهینه سازی شده
 • دارای طراحی جدید فلاپ هد لیزر
 • قابلیت افزودن دو میز متحرک و روتاری پروفیل
 • در آن از تکنولوژی بالای سورس لیزر فایبر استفاده شده است.
 • دارای تابلو برق مجزا
 • مجهز به موتورهای قدرتمند و تجهیزات الکترونیکی پیشرفته و اورجینال
 • قابلیت سیستم سروو درایو و سروو موتورها
 • قابلیت سیستم روغن کاری به طور اتوماتیک مطابق زمان کار یا کیلومتر حرکت محورها
 • مجهز به فلاپ های منحنی، زیبا و مستحکم که دستگاه را محافظت می کند.
 • به کارگیری از تیغه های قدرتمند و گالوانیزه دارای طول عمر زیاد و نظافت راحت و آسان
 • استفاده از گیربکس های محصول آلمان
 • مجهز به سیستم تهویه قدرتمند در دستگاه G3

مشخصات توانایی برش و نشانه گذاری دستگاه

متریال های قابل برش و نشانه گذاری  که توسط دستگاه برش لیزری مدل RT1530G3 برای فلزات ذکر شده در ادامه می توان انجام داد به شرح ذیل می باشد:

این دستگاه فلزات آهن، استیل، آلومینیوم، برنج را در توان های 1،1.5، 2، 3، 4، 6 کیلو وات برش می دهد.

ضخامت متریال ورقه های آهن برش داده شده توسط دستگاه به ترتیب  12 در توان یک، 16 میلی متر در توان یک و نیم، 18 در توان دو، 20 در توان سه، 22 در توان چهار، و 25 میلی متر در توان شش

ضخامت ورقه های استیل برش داده شده توسط دستگاه 5 میلی متر در توان یک کیلو وات ، 6 در توان یک و نیم، 8 در دو، 12 در سه، 12 در توان چهار کیلو وات، 20 در شش

ضخامت متریال ورقه آلومینیوم 3 در توان یک، 6 در یک و نیم، 8 در توان دو کیلو وات، 10 میلی متر در سه، 12 در چهار، 16 در توان شش

ضخامت متریال برنج 3 در توان یک کیلو وات، 4 در یک و نیم توان، 6 در دو کیلو وات، 8 در توان سه، 8 در چهار و 12 در توان شش کیلو وات

مزیت های استفاده از دستگاه برش لیزری فلزات RT1530G3

مزیت و ویژگی این دستگاه از بین بردن تنش و کرنش های ناشی از سرد و گرم شدن هم زمان که بر روی سازه بدنه جوشکاری ایجاد شده می باشد.

به دلیل آنکه در برش کاری فلزات مذاب و گرمایش زیادی ایجاد می شود.  بنابراین دستگاه شرایط سازگاری با بالاترین دما، رطوبت و سخت ترین کاربری و ساعت طولانی کار را دارد.

در این شرایط هرگونه خطای مکانیکی و الکتریکی یا ناهماهنگی بین سه رکن اصلی مکانیک، برق و پرتو در دستگاه به سرعت موجب تغییر شکل به حالت مذاب می شود، که در این صورت کل عملیات برش کاری تحت شعاع قرار گرفته، که با وجود چنین ویژگی مانع از کیفیت پایین در عملکرد دستگاه می گردد.

دستگاه لیزر  RT1530G3  به دلیل داشتن استانداردهای لازم برای ریخته گری محور آلومینیومی با دقت و مقاومت بالایی در برابر تغییر شکل و طول عمر زیادی نیز دارد، که همین موضوع باعث استحکام بالای دستگاه می شود.

استحکام بالا نیز وزن و دمای سیستم را کاهش می دهد، و موجب پایین آوردن اینرسی حرکتی می گردد.  سیستم دستگاه با کاهش اینرسی حرکتی امکان شتاب گیری های لحظه ای و فوق العاده را در کسری از ثانیه فراهم می کند. استفاده از سروو درایو و سروو موتورهای قدرتمند با توان خروجی کاملا بالا به همراه محاسبات مکانیکی، دقت و سرعت دستگاه را بسیار بالا برده است.  به طوریکه پرتو لیزر در هنگام برش به قطرهای متغیر چند دهم تا چند صدم تغییر می کند.

روغن کاری اتوماتیک دستگاه G3 بر حسب زمان و پیمایش محورهای حرکتی کار می کند. به طوریکه باعث می شود روغن کاری به صورت دائمی اتفاق بیفتد و حرکت محورها با روغن جدید مانع خشکی قطعات دستگاه می گردد.  اینگونه هزینه های نگه داری دستگاه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

عملکرد و ساختار دستگاه برش لیزری مدل RT1530G3

طراحی دستگاه لیزر مدل RT1530G3 به گونه ای است که میز و بدنه به طور دقیق به هم متصل شده است، به طوریکه باعث می شود تا تیغه ها به صورت مستقیم روی میز قرار بگیرند. این نحوه قرارگیری مانع لرزش و حرکت متریال روی دستگاه می شود.

در دستگاه های تراش بزرگ، بدنه دستگاه دقیق و کارآمد است، و سازه به طور کامل دستگاه را در خود جای می دهد. به طوریکه می توان به راحتی اقدامات تراز کردن و کف تراشی را با آن انجام داد.

سازه سنگینی که در دستگاه لیزر RT1530G3 به کار رفته است، انواع ورق های قطور با وزن های مختلف را بدون ذره ای فشار به راحتی بر روی میز قرار داده و برش می دهد. همچنین امکان مشاهده اشعه دات پرینتر و خنک سازی آن، تمیز کردن گرد و خاک در طرح جدید فلاپ هد لیزر وجود دارد.

همینطور دستگاه لیزر مدل RT1530G3 طوری طراحی شده است که از درجه حرارت به مدت طولانی اجتناب شده و از بخش های داخلی هد لیزر دستگاه محافظت می شود. حتی در طراحی جدید امکان افزودن دو میز متحرک، روتاری پروفیل و هر نوع آپشن دیگری نیز فراهم است.

تابلوی برق دستگاه G3 بسیار پیچیده و پیشرفته می باشد.  زیرا این دستگاه برای ایجاد حداکثر سرعت و قدرت نیاز به موتور و تابلوهای قدرتمند برق و تجهیزات پیشرفته دارد. دستگاه لیزر مدل RT1530G3 به تکنولوژی بالایی مجهز است.  به طوریکه سورس لیزر فایبر از طریق فیبر نوری به هد منتقل شده و موجب می گردد تا فلزات با دقت بسیار بالایی برش داده شوند.

فلاپ های زیبایی که در بدنه و بخش های محافظ قطعات داخلی هستند، باعث شده تا کل سیستم دستگاه به شکلی استاندارد افزایش پیدا کند. تیغه های قدرتمند و گالوانیزه استفاده شده در دستگاه نیز موجب شده مذاب سنگینی که بر اثر برش به وجود می آید به میز دستگاه آسیبی وارد نکند. همچنین به دلیل آبکاری سطح تیغه مذاب ها به میز نچسبیده و به راحتی نیز تمیز می شوند.

گیربکس های پیشرفته برش های تمیز و گوشه داری را بر روی متریال ها ایجاد کرده و نهایت توان موتورها را به محورهای دستگاه انتقال می دهند.  از آنجایی که برش های ایجاد شده دارای حرکات مثبت و منفی در جهات مختصات x و Y هستند، بنابراین وجود سیستم مجهز به گیربکس های آلمانی مانع لرزش و تغییر جهت های آرام دستگاه در هنگام برش خواهد شد.

دستگاه G3 مجهز به سیستم تهویه سلولی که به هنگام کار قسمت های مختلف آن بر روی میز قرار می گیرد، و تمام قدرت مکش را صرفا در محل برش کاری متمرکز می کند.

مشخصات فنی لیزر فایبر برش فلزات G3

نام پارامتر            اطلاعات فنی

مدل        RT1530G3 / RT1540G3 / RT2040G3 / RT1560G3

میز کارگیر دستگاه 1500*3000 / 1500*4000 / 2000*4000 / 1500*6000

توان لیزر سورس   1kw / 1.5kw / 2kw / 3kw / 4kw / 6kw

X -axis Travel   1500mm / 2000mm

Y -axis Travel   3000mm / 4000mm / 6000mm

Z -axis Travel   220 mm

حداکثر سرعت برش (4k-1mncs)      70 m/min

X/Y دقت تکرار دستگاه       ±0.02 mm

گازهای مکمل        AIR, OXYGEN, NITROGEN

شتاب لیزر            1.2 G

X/Y دقت قرارگیری دستگاه در موقعیت             ±0.05 mm

توان مصرفی         20kw / 30kw

قطر پرتو 0.01 mm

طول موج لیزر      1070 nm

ولتاژ      380V / 50HZ ±5%

ساعت کاری          24 HOURS

وزن دستگاه          4000 ~ 5000 kg

تجهیزات جانبی دستگاه stabilizer و چیلر می باشد.

قطعات مرتبط

مکنده

نازل

محافظ هد

مانومتر اکسیژن و نیتروژن

گارانتی

تعویض و گارانتی این محصول در شرکت ایمن تجارت به مدت یک سال پس از خرید آن می باشد.

نحوه ثبت سفارش واردات و خرید دستگاه برش لیزر فایبر

برای سفارش و خرید محصول دستگاه لیزر RT1530G3 می توانید از طریق نمایندگی واردات و فروش ایمن تجارت اقدام کنید.

نصب و راه اندازی دستگاه

بعد از خرید دستگاه RT1530G3 برای نصب آن می توانید از طریق راه های ارتباطی که در این سایت درج شده است با تیم فروش تماس حاصل نمایید و بعد از ارائه مشخصات کامل و آدرس و نشانی دقیق منزل خود، واحد سرویس شرکت ایمن تجارت نسبت به نصب و راه اندازی دستگاه اقدام می نمایند.

لازم به ذکر است که علاوه بر ارسال تیم متخصص و مشاور شرکت ایمن تجارت جهت نحوه استفاده از دستگاه برش لیزری مدل RT1530G3 توسط این تیم آموزش های لازم  به شما داده می شود.

ایمن تجارت نماینده رسمی واردات، فروش و عرضه بزرگ ترین دستگاه های برش لیزری در ایران.

5/5 - (1 امتیاز)