سایت علی بابا یک سایت چینی است که منبع بسیار خوبی برای خرید عمده در تمامی زمینه ها اعم از مواد اولیه صنعتی ، شیمیایی و قطعات و ماشین الات ، لوازم شخصی یا هر کالایی که بتوان در ابعاد بالا تولید و صادر کرد است . در این سایت بازرگانان و تولید کنندگان از سراسر دنیا میتوانند بدون واسطه با هم ارتباط برقرار کنند و خرید و معاملات بین المللی خود را انجام دهند .

با عضو شدن در این سایت با یک آدرس ایمیل و مشخصات شرکت و یا فرد میتوانید به بازار جهانی وارد شوید و کالای مورد نظر خودتان را جست و جو کنید.

اگر از اپلیکیشن این سایت بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید متوجه میشوید که جست و جو در این سایت چقدر آسان و تخصصی است . شما میتوانید کالا ، مشخصات فنی ، گرید ، کشور مبدا را جست و جو کنید.

در این سایت میتوان به صورت پرداخت درون شبکه ای خرید کرد اما در کشور ما با توجه به محدودیت استفاده از کارت های اعتباری بین المللی مانند مستر کارت و پی پال شما باید از شرکت هایی که چنیین پرداخت هایی را تسهیل میکنند کمک بگیرید .

سایت علی بابا این ضمانت را به خریداران خود میدهد که 30 روز پس از دلیوری کالا اگر خریدار از کیفیت کالا راضی نباشد میتواند درخواست استرداد وجه پرداخت شده را داشته باشد . سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین از طریق درگاه خود سایت علی بابا از شرایط این ضمانت است.

یکی از ویژگی های پرکاربرد این اپلیکیشن ایجاد RFQ  یا همان درخواست قیمت است با تنظیم یک RFQ  برای کالای مورد نظر، سایت درخواست شما را به تمامی ساپلایرها یا تامین کننده آن کالا در سراسر دنیا و یا همان کشوری که شما انتخاب کردید میفرستد و در مقابل تامین کنندگان برای شما قیمت و شرایط فروش خودشان را میفرستند .

 یکی از قوانین سایت علی بابا حفظ مکالمه بین خریدار و فروشنده درون سایت یا اپلیکیشن علی باباب است و اگر طرفین آدرس ایمیل یا سایت بفرستند ممکن است با این پیام ماجه شوند که ارسال این پیام ممکن نیست برای حل این مشل فروشنگان معمولا شماره واتس اپ یا ویچت خودشان را ارسال میکنند . سایت علی بابا مسئولیت در قبال معاملات خارج از سایتش قبول نمیکند پس این قوانین منطقی است.

برای خرید از سایت علی بابا با شرکت بازرگانی ایمن تجارت (بازرگانی ایمن تجارت کارآمد) کارآمد تماس حاصل نمایید.