واردات و ترخیص قطعات پله برقی از گمرک

واردات و ترخیص قطعات پله برقی از گمرک

ثبت سفارش پله برقی

یکی از خدمات شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد ترخیص و ثبت سفارش پله برقی از گمرک می باشد.  این شرکت با چندین سال سابقه در زمینه ترخیص و واردات و صادرات کالاها از جمله پله برقی توانسته است بهترین خدمات را به تجار و بازرگانان ارائه دهد.

در این مقاله شما را با توضیحات و نکاتی در مورد ثبت سفارش پله برقی آشنا می کنیم.  لطفا با ما همراه باشید.

تعرفه گمرکی و قوانین مربوط به  ترخیص و ثبت سفارش پله برقی

در صورتی که واردات پله برقی ممنوع نباشد، می توان اجزا و یا قطعات آن را از طریق شرکت های های بازرگانی مورد اعتماد و نیز ترخیص کار گمرک ترخیص و وارد نمود.

چنانچه واردات پله برقی از مناطق آزاد صورت بگیرد، مشمول عوارض خود مناطق آزاد می باشد.  اما در صورت وارد شدن به کشور از مناطق آزاد مشمول تمام مقررات واردات ( ثبت سفارش، مجوز استاندارد و غیره ) است.

پله پرقی شامل تعرفه گمرکی ۸۴۲۸۴۰۰۰ است و حقوق ورودی آن ۲۰ درصد و با احتساب ۹ درصد می باشد.

ضوابط فنی برای واردات قطعات پله برقی

طبق ضوابط قوانین برای واردات پله برقی ارائه گواهی بازرسی در مبدا COI برای پکیج پله برقی به لحاظ ابعادی و کیفی لازم و ضروری است.  همچنین برای برندهای مدار ایمنی تابلوهای فرمان پله برقی ها باید مطابق با استاندارد ENB1-1 باشد.

گواهی بازرسی در مبدا COI از شرکت های بازرسی تحت صلاحیت توسط سازمان ایمنی چهارگانه ارائه شود.

ترخیص قطعات پله برقی از گمرک

آماری که از گمرک در سال ۱۳۹۵ گرفته شد، حاکی از آن بود که ۵۷۱ تن پله برقی وارد کشور شده است.  طبق این آمار عمده واردات پله برقی مربوط به کشورهای چین، ایتالیا، کره، امارات متحده عربی می باشد.

بیشترین واردات از کشور چین و کمترین آن از امارات متحده عربی است. کشورهای ایتالیا و کره نیز در رتبه های دوم و سوم واردات پله برقی به کشور می باشند.

برای ثبت سفارش و ترخیص هر کالایی اقداماتی باید صورت بگیرد تا کالا به صورت قانونی وارد کشور شود.  از جمله این اقدامات اخذ مجوزها، تشریفات گمرکی، ثبت سفارش، منبع یابی و غیره که نیاز به متخصص و حق العمل کار برای ترخیص و وارد کردن کالا است.

همچنین برای سفارش و ترخیص قطعات پله برقی آگاهی از تعرفه های ترخیص و قطعات و حمل و ترخیص های بالابرهای ساختمانی، صنعتی و تجاری لازم و ضروری می باشد، که برای آگاه شدن به این امور نیاز به یک متخصص و حق العمل کار ترخیص است.

خدمات واردات و ترخیص پله برقی شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب انواع کالاها از جمله پله برقی را ترخیص نموده و این افتخار را دارد که از طریق نماینده های خود خدمات عملی را به شما عزیزان ارائه دهد، و از مرحله ثبت سفارش تا ترخیص قطعات پله برقی از گمرک در خدمت شما باشد.

این شرکت علاوه بر خدمات ترخیص و ثبت سفارش پله برقی خدماتی در زمینه واردات و ترخیص و واردات و صادرات انواع کالا در خدمت شما عزیزان خواهد بود.  از جمله خدمات علنی و عملی این شرکت شامل تحقیقات بازار و بازار یابی، منبع یابی با انجام مکاتبات بازرگانی و انجام مذاکرات بازرگانی و عقد قراردادهای بین المللی، دریافت نمایندگی و ارائه مشاوره های بازرگانی خارجی و غیره می باشد.

همچنین این شرکت با ارائه تشریفات گمرکی به عنوان کارگزار گمرکی و حق العمل کار رسمی گمرک به ترخیص کالا از گمرک پرداخته، و مجوزات لازم از جمله گواهی استاندارد کالاها از جمله گواهی استاندارد اجباری ترخیص پله برقی و انواع بالابر که از الزامات است را در کمترین زمان ممکن برای راحتی و آسانی کار شما از مراجع قانونی اخذ خواهد کرد.

شما می توانید همواره و به صورت آنلاین جهت هر گونه مشاوره و دریافت خدمات با تیم کارشناسان و مشاورین ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)