شرکت ترخیص کالا شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد کارگزار گمرکی آماده مشاوره امور گمرکی در زمینه ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی و ترانزیتی می باشد

حوزه هایی که شرکت ترخیص کالا ایمن تجارت کارآمد کار می کنند:

 ترخیص صنایع فلزی
 ترخیص صنایع شیمیایی
ترخیص ماشین آلات
ترخیص مواد اولیه

سابقه کاری درخشان شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد در زمینه ترخیص کالا و مشتری مداری این شرکت ترخیص کالا ،حمل و ترخیص کالا را سهولت بخشیده. آماده ارائه هر گونه خدمات مجاز بازرگانی و ترخیص کالا به مشتریان خود می باشد.

مجوز های لازم جهت ترخیص کالا که شرکت ترخیص کالا ایمن تجارت کارآمد از جانب شما اخذ می نماید:

ترخیص کالا با مجوز استاندارد اجباری

ترخیص کالا با مجوز وزارت راه یا مجوز حمل کالا

ترخیص کالا با مجوز قرنطینه

ترخیص کالا با مجوز بهداشت

ترخیص کالا با مجوز ارشاد

ترخیص کالا با مجوز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان :

ترخیص کالا با مجوز سازمان انرژی اتمی

شرکت ترخیص کالا شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد آماده ارائه خدمات بازرگانی در  مناطق آزاد  ۷ گانه عبارتند از : ۱کیش ۲-قشم ۳- چابهار ۴- ارس ۵- انزلی ۶- اروند ۷- ماکومی باشد.

خدمات شرکت ترخیص کالای ایمن تجارت کارآمد

ترخیص کالا از گمرک کاملا نیاز به تخصص و تبحر دارد و عدم آشنایی با روند ترخیص کالا منجر به ضررهای مالی می شود. استراتژی شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد به عنوان شرکت ترخیص کالا خدمت به بازرگانان و تولید کنندگان جهت توسعه تجارت بین الملل است.

عقد قرارداد خارجی

ثبت سفارش

گشایش اعتبار

حمل و نقل بین المللی

ترخیص کالا از کلیه گمرکات

جهت کاهش هزینه های انبارداری در زمان ترخیص کالا باید قبل از وارد شدن کالا به گمرک ثبت سفارش کرده و مجوزات لازم را یک شرکت ترخیص کالا برای شما اخذ نماید.

شرکت ترخیص کالا ایمن تجارت کارآمد از فعالترین شرکت ها در زمینه ترخیص کالا می باشد. انجام مراحل پیش از اظهار و حضور در گمرک و انجام اظهار گمرکی و ترخیص کالا  خود را به شرکت ترخیص کالا ایمن تجارت کارآمد بسپارید.