چرا گمرک بندرعباس؟

ترخیص کالا کاری پیچیده و تخصصی میباشد که عدم آگاهی از آن منجر به صرف هزینه اضافی و اتلاف وقت میشود . شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد مفتخر است با داشتن سالها تجربه در زمینه ترخیص کالا ، کلیه امور بازرگانی شما عزیزان را بر عهده بگیرد. رمز موفقیت ما ، تسلط کامل به امور گمرکی میباشد. با در نظر گرفتن نفع مالی شما تجار محترم کالاهای شما را ترخیص میکنیم.

چرا گمرک بندرعباس

همانطور که اطلاع دارید گمرک شهید رجائی بزرگترین گمرک از لحاظ حجم واردات کالا میباشد بطوری که هفتاد درصد واردات دران انجام میگیرد با توجه به اینکه شعار این مجموعه برپایه جلب اعتماد مشتری و حفظ اسرار تجاری و انجام وظائف محوله در سریعترین زمان و کمترین هزینه میباشد این مجموعه با داشتن پرسنل توانمند و ماهر در گمرک شهید رجائی اماده ارائه خدمات در این گمرک بوده و پیشنهاد میدهد جهت کاهش هزینه واردات انجام مراحل ترخیص از اولین گمرک ورودی صورت پذیرد زیرا در صورت ترانزیت کالا وانجام مراحل ترخیص کالا از گمرک فرضا تهران باعث إفزایش هزینه ها و عدم جبران خسارت میشود به دلیل ترانزیت کالا هزینه دمورراژ هزینه انبارداری و برگشت کانتینر و هزینه کارمزد شرکت ترانزیتی به هزینه ها اضافه میشود تازه زمانی که وارد کننده این هزینه ها را متحمل شده در گمرک مقصد باید بصورت دوباره این هزینه ها راپرداخت نمایید خلاصه بعضی از صاحبان کالا به علت عدم اگاهی از این هزینه ها با سفارش ترخیص کار خود اقدام به ترانزیت میکنند که این مجموعه اعتقادی به چنین کاری ندارد زیرا سود خود را در سود بیشتر وارد کننده و کاهش هزینه او میداند. گروه بازرگانی ما ، کالا های شما را از بندرعباس به طور حرفه ای ترخیص میکند .

همچنین این مجموعه با دارا بودن انبارهای اختصاص بصورت هانگارو مسقف اماده استریپ کالا و عدم پرداخت هزینه انبارداری بصورت رایگان و کاهش هزینه انبارداری میباشد

ما ترخیص کالای شما را به عهده میگیربم و محموله های شما را با دفت و  سرعت از گمرک بندرعباس آزاد  میکنیم

هدف ما جلب رضایت و همکاری طولانی مدت با شما عزیزان میباشد.موفقیت شما باعث سربلندی  ما میباشد.

در ادامه بخشی از خدمات شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد را لیست کرده ایم:

اخذ مجوز ثبت سفارش و کلیه مجوزهای مورد نیاز جهت  ترخیص   کالا
ترخیص  کالا  از  گمرک  رجایی و باهنر  بندرعباس  و کلیه  گمرکات جنوب کشور
انجام کلیه خدمات بازرگانی و  گمرکی از تهیه پروفرما تا  ترخیص  و حمل  کالا  به تمام نقاط کشور

اخذ کلیه مجوزها از تمامی ارگانها و همکاری با شرکتهای خصوصی و سازمانها
مشاوره امور بازرگانی و  گمرکی رایگان

ثبت قرارداد حسن انجام کار در دفاتر اسناد رسمی کشور

استفاده از کارت بازرگانی و کد اقتصادی این شرکت جهت ترخیص کالا
واردات ، صادرات و ترانزیت
ترخیص مواد اولیه
ترخیص ابزارآلات صنعتی
ترخیص لوازم خانگی
ترخیص لوازم تحریر
ترخیص کاغذ
ترخیص لوازم ورزشی
ترخیص قطعات الکترونیک
ترخیص ام دی اف ( mdf )

5/5 - (1 امتیاز)