برای حواله ی پول در داشتن پروفرما به تنهایی کافی نیست تا بتوان یک حساب lc باز کرد نیاز است که ابتدا در سایت ثبتارش ، ثبت سفارش انجام بشود و در آنجا مهر lc یا tt بخورد که با توجه به تغییرات ارزی به هنگام ثبت سفارش مشخص می شود که شما می توانید از ارز مبادله ای یا از ارز متقاضی استفاده نمایید. حواله های ارزی با ارز متقاضی توسط صرافی های مجاز از طرف بانک مرکزی قابل انجام است.

نحوه خرید و فروش ارز به نرخ مبادله‌ای

نرخ ارز مبادله‌ای به‌طور روزانه از سوی بانک مرکزی به بانک‌ها اعلام و در سایت بانک (بانک مرکزی) برای عموم قابل دسترسی می‌باشد

کلیه متقاضیان ارز به نرخ مبادله‌ای‌ با ارایه اسناد و مدارک لازم از جمله اوراق ثبت سفارش با اولویت‌های یادشده، می‌توانند به شعب ارزی بانک‌های عامل مراجعه نموده و به میزان مبلغ مندرج در ثبت سفارش درخواست خرید ارز نمایند

یکهزار وون کره جنوبی KRW1000 معادل 27975 ریال  است

شرکت‌های کره ای در صنایعی شامل ساخت و ساز، کشتی سازی و خودرو تاکنون از طریق حسابهای بانک مرکزی ایران که تحت مدیریت بانک ووری و اینداستریال بانک کره قرار دارند، پولشان را به وون دریافت کرده‌اند.

شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد به اخذ ارز مبادله ای وون کره جنوبی و انجام کلیه پرداخت های ارزی و حواله پول با ارز مبادله ای می پردازد.

جهت مشاوره ترخیص کالا با ما تماس حاصل نمایید.