برای حواله ی پول در داشتن پروفرما به تنهایی کافی نیست تا بتوان یک حساب lc باز کرد نیاز است که ابتدا در سایت ثبتارش ، ثبت سفارش انجام بشود و در آنجا مهر lc یا tt بخورد که با توجه به تغییرات ارزی به هنگام ثبت سفارش مشخص می شود که شما می توانید از ارز مبادله ای یا از ارز متقاضی استفاده نمایید. حواله های ارزی با ارز متقاضی توسط صرافی های مجاز از طرف بانک مرکزی قابل انجام است.

نحوه خريد و فروش ارز به نرخ مبادله‌ای

نرخ ارز مبادله‌اي به‌طور روزانه از سوي بانک مرکزي به بانک‌ها اعلام و در سايت بانک (بانک مرکزي) براي عموم قابل دسترسي مي‌باشد

کليه متقاضيان ارز به نرخ مبادله‌اي‌ با ارايه اسناد و مدارک لازم از جمله اوراق ثبت سفارش با اولويت‌هاي يادشده، مي‌توانند به شعب ارزي بانک‌هاي عامل مراجعه نموده و به ميزان مبلغ مندرج در ثبت سفارش درخواست خريد ارز نمايند

یکهزار وون کره جنوبی KRW1000 معادل 27975 ریال  است

شرکت‌های کره ای در صنایعی شامل ساخت و ساز، کشتی سازی و خودرو تاکنون از طریق حسابهای بانک مرکزی ایران که تحت مدیریت بانک ووری و اینداستریال بانک کره قرار دارند، پولشان را به وون دریافت کرده‌اند.

گروه بازرگانی ابراهیمی به اخذ ارز مبادله ای وون كره جنوبی و انجام کلیه پرداخت های ارزی و حواله پول با ارز مبادله ای می پردازد.

جهت مشاوره ترخیص کالا با ما تماس حاصل نمایید.