آیا کشورهای عمده صادرکننده محصولات سرامیکی را می شناسید؟ بر اساس آمار گمرک، محصولات سرامیکی ساختمانی بیشتر از کشورهایی چون چین، هند، آلمان، فنلاند،  اتریش، اسپانیا، ترکیه، ایتالیا و امارات به کشور وارد می شود.

آیا می دانید کاشی و سرامیک در داخل کشور تولید می شود، اما انواع خاصی از سرامیک ها به لحاظ زیبایی و کیفیت و نوع سنگ مورد استفاده در تولید قابل تهیه در داخل کشور نمی باشد .

آیا از تعرفه ترجیحی برای واردات سرامیک اطلاع دارید؟ بر اساس توافق ترجیحی که بین ایران و ترکیه بسته شده است طرف ترک می تواند با تخفیف 40 درصدی کالای خود را به ایران صادر کند.

گروه بازرگانی ابراهیمی با سالها تجربه درخشان در امر ترخیص کالا اقدام به ترخیص انواع کاشی و سرامیک در کلیه گمرکات مینماید.بخشی از خدمات ترخیص کالا :

ترخیص سفال و سرامیک

ترخیص انواع سرامیک (ترخیص سرامیک پرسلانی کریستال ، ترخیص سرامیک پرسلانی غیر لعاب دار ، ترخیص سرامیک پرسلانی لعاب دار ، ترخیص انواع کاشی سرامیک ، ترخیص سرامیک امپرادور)

تعرفه گمرکی جهت ترخیص محصولات سرامیکی

تعرفه گمرکی ترخیص ظرفشویی، روشویی ، پایه روشویی، وان حمام، لگن مستراح از سرامیک ذیل ردیف  6910 می باشد با احتساب 55% حقوق ورودی و تعرفه ترجیحی با کشور تونس

تعرفه گمرکی ترخیص اشیا سر میز، اشیا آشپزخانه از سرامیک 691200 می باشد با احتساب 55% حقوق ورودی و تعرفه ترجیحی با کشور تونس

تعرفه گمرکی ترخیص مجسمه سرامیکی ذیل ردیف 6913 می باشد

تعرفه گمرکی ترخیص اشیای سرامیکی نسوز ذیل ردیف 6903 می باشد

تعرفه گمرکی ترخیص آجر از جنس سرامیک 6904 می باشد

تعرفه گمرکی ترخیص اشیا سرامیکی برای مصرف آزمایشگاهی ذیل ردیف 6909 میباشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترخیص محصولات سرامیکی و سایر خدمات مربوط به ترخیص کالا با بازرگانی ابراهیمی تماس حاصل فرمایید