آیا می دانید جهت ترخیص کنجد نیاز به  مجوز وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت قرنطینه ای دارید؟ ما استانداردهای بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را هنگام ثبت سفارش خرید خارجی کنجد برای شما اخذ می نماییم.

آیا می دانید هنگام ترخیص کنجد نیازی به پرداخت مالیات ارزش افزوده ندارید؟

براساس آمار گمرک واردات کنجد عمدتاً از کشورهای امارات متحده عربی، ازبکستان، افغانستان، بنگلادش، پاراگوئه، پاکستان، سودان، هند و لهستان است

لازم به ذکر است که در شش ماهه نخست سال 95، بیش از 31 هزار واردات کنجد داشته ایم که در میان کشورهای صادر کننده کنجد پاکستان بیشترین سهم صادرات کنجد به ایران را به خود اختصاص داده است.

تعرفه واردات  برخی از محصولات کشاورزی در سال 95 افزایش یافت ، جهت اطلاعات با شرکت ترخیص کالای  ابراهیمی تماس حاصل نمایید تا بخشنامه ی آن را دریافت کنید. کد تعرفه گمرکی دانه کنجد: 12074000 می باشد.

بخشی از خدمات ما در زمینه ترخیص کالا:

ترخیص دانه کنجد

ترخیص روغن کنجد

ترخیص دانه کنجد با پوست

ترخیص دانه کنجد سفید

تعرفه گمرکی ترخیص کنجد

تعرفه گمرکی واردات کنجد از مواردی است که در واردات این دانه روغنی مهم است ، و تاثیر بسزایی روی قیمت کنجد در بازار دارد .

تعرفه گمرکی ترخیص دانه کنجد 12074000 است که دارای 10% حقوق ورودی است و از مالیات ارزش افزوده معاف است. چون اولویت 10 می باشد سود بازرگانی آن دو برابر است و لذا حقوق ورودی آن 16% ارزش خواهد بود.

جهت مشاوره برای تعیین تعرفه و ارزش کالا با 09122848754 تماس  حاصل نمایید.