تعرفه گمرکی ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 ) 48025600 (تعرفه گمرکی 4802 ولی ردیف آن با توجه به نوع آنالیز ممکن است فرق کند ) می باشد که دارای حقوق ورودی 15% بوده و برای اطلاع از نرخ حقوق ورودی جدید به صفحه 887 کتاب مقررات واردات و صادرات مراجعه کنید.

طبق تجارب گروه بازرگانی ابراهیمی ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 )از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است و جزو کالاهای گروه ده می باشد که سود بازرگانی آن دوبرابر است

واردات کاغذ a  چهار

واردات کاغذ آ چهار(کاغذ A4) بیشتر از کشورهایی مثل روسیه، اندونزی، چین، آلمان، برزیل ، تایلند بوده است. طبق تجارب گروه بازرگانی ابراهیمی تراکم کاغذ A4 در اندوزی بهتر است، پیشنهاد گروه بازرگانی ابراهیمی در خصوص ترخیص کاغذ آ چهار(ترخیص کاغذ A4) این است که حتما کرایه حمل را هنگام سفارش از کشور مورد نظر در ذهن داشته باشید .

برند های معروف کاغذ a  چهار

گروه بازرگانی ابراهیمی برند DOUBLE A را برای ترخیص کاغذ آ چهار، (ترخیص کاغذ )A4 بیشتر مشاهده نموده که واردات آن از تایلند بوده است.برند بعدی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4) PAPER ONE  اندوزی است.

راهکار کاهش هزینه ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4)

تعدادی از بازرگانان برای کاهش هزینه ها، کاغذ آ چهار( کاغذ A4) را به صورت رول و شیت می آورند و با دستگاه های برش لیزری در ایران برش می دهند با این کار می توانید تعرفه گمرکی برای ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4 را کاهش دهید.)

زمان مورد نیاز برای واردات و ترخیص کاغذ آ چهار( ترخیص کاغذ A4)

از خرید تا ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4 حدود 40 روز طول می کشد

هزینه ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

گروه بازرگانی ابراهیمی برای ترخیص کاغذ آ چهار، ترخیص کاغذ A4

 به ازای هر کانتینر مبلغ معینی را دریافت می کند که برای استعلام هزینه های گمرکی با ما تماس بگیرید.

گروه بازرگانی ابراهیمی ارائه دهنده خدمات ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور