جهت ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرک شما نیاز به ترخیص کاری دارید که آشنا به امور گمرکی و شگردهای ترخیص باشد تا با کمترین هزینه کالای شما را از گمرک ترخیص کند. گروه بازرگانی ابراهیمی آماده همکاری با شما در زمینه ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از گمرکات کشور است. جهت استعلام هزینه های ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی پروفرما خود را ارسال کنید تا از ثبت سفارش تا ثبت اظهارنامه گمرکیتان را انجام داده و کالا را درب کارخانه خود تحویل بگیرید.

گروه بازرگانی ابراهیمی تمامی استانداردها و مجوزهای لازم را برای ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز وپتروشیمی را اخذ می نماید. ما راهکارهای ترخیص را بهتر از شما میدانیم.

صادرات ترخیص اقلام صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

جهت صادرات انواع پتروشیمی (مونو اتیلن گیلکول – دی اتیلن گلیکول – مونو اتانول آمین – دی اتانول آمین – تری اتانول آمین - حصولات پلیمری، پلی اتیلن سنگین و PP    ) با گروه بازرگانی ابراهیمی تماس بگیرید.

تعرفه ترخیص مواد پتروشیمی

جهت اطلاع از تعرفه مواد پتروشیمی ابتدا باید آنالیز دقیق مواد پتروشیمی را برای گروه بازرگانی ابراهیمی ارسال نمایید ، یا اینکه پروفرمای خود را برای ما ارسال کنید تا تعرفه گمرکی آن را برایتان ارسال نماییم.